Szerda

BAR72AuróraTilos
16:00
Aurora allstars dj-k
16:00 ~ 18:00
aurora
17:00
18:00
Alick Sethi (UK)
18:00 ~ 19:00
house | techno
19:00
Peter Groove
19:00 ~ 21:00
Paradise Garage
20:00
Tilos Crew Party
20:00 ~ 00:00
nagybetűs tilos
21:00
ZsVÁ
21:00 ~ 22:00
Központ Diszkó
Dekkoltás
21:00 ~ 22:00
grotesque
22:00
WAXMAN&Curtis aka Dentist
22:00 ~ 00:00
Diszkó House
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

BAR72

18:00 | Alick Sethi (UK) ~ house | techno
19:00 | Peter Groove ~ Paradise Garage
21:00 | ZsVÁ ~ Központ Diszkó
22:00 | WAXMAN&Curtis aka Dentist ~ Diszkó House

Auróra

16:00 | Aurora allstars dj-k ~ aurora
21:00 | Dekkoltás ~ grotesque

Tilos

20:00 | Tilos Crew Party ~ nagybetűs tilos

Csütörtök

TószínpadÉszaki SzínpadS*10BAR72TilosAuróraSzínházi Sátor
10:00
11:00
12:00
skeemers
12:00 ~ 13:00
Surf
13:00
The Keeymen
13:15 ~ 14:15
Super Band | Surf
14:00
Panel Surfers
14:30 ~ 15:30
Lo-fi | Noise | Surf
15:00
Mugatwo
15:00 ~ 16:00
Afro House
16:00
Bergi+Max Factor
16:00 ~ 18:00
house
Ozon
16:00 ~ 18:00
trip-hop
Feever
16:00 ~ 17:00
17:00
80 Strange Robots
17:00 ~ 18:00
ElectroFunk | SpacePop | Synthwave
18:00
Freakin' Disco
18:00 ~ 19:00
psychojazz
B O U N C E (HARGI, PRSLY, ZOVEK, STANELY)
18:00 ~ 20:00
house | Label Music
Inzert
18:00 ~ 20:00
liquid drum and bass
Zarathustra
18:00 ~ 19:00
classic hippie rock-blues
19:00
Ambrine Essatte
19:00 ~ 20:00
egyszál gitár/éneK
Victoria Hanna
19:00 ~ 19:50
indie | jewish | spiritual
Barabás Lőrinc
19:30 ~ 20:30
electro-funk | minimal
The Best Bad Trip
19:30 ~ 21:00
experimental music | punk jazz
20:00
Pöti & Nermo
20:00 ~ 22:00
house
Ordas
20:00 ~ 21:00
folk | jazz
zïp
20:30 ~ 21:30
hip-hop | jazz
21:00
iamyank live band
21:00 ~ 22:00
electronica | future
MustBeat Crew: Nixon & Clairvo & The Bakerman & Sam Starion & Mc Fedora
21:00 ~ 00:00
beat | electronica
GNÚ
21:30 ~ 22:00
Kikúrjuk az ablakot!
22:00
Fran Palermo
22:00 ~ 23:00
jungle rock
MYGL
22:00 ~ 23:00
alternative pop | electronic
Subotage
22:00 ~ 23:00
techno
23:00
Lucrecia Protellor
23:00 ~ 00:00
electronica | paradoxica
Crimson
23:00 ~ 00:00
Crossover Techno | house
Ivan & The Parazol
23:30 ~ 00:30
rock and roll
00:00
Zosha + Cadik
00:00 ~ 01:45
deep dubstep
Red Rack'em (UK)
00:00 ~ 02:00
Diszkó House
Allnightbreakz: Vida G & Vida L & Marka
00:00 ~ 04:00
breakbeat | ghettofunk
01:00
Saverne
01:00 ~ 02:00
electro rocker
02:00
Uffalo Steez
01:45 ~ 03:30
footwork | ghetto | juke
Lathequex
02:00 ~ 04:00
Diszkó House
03:00
04:00
AO UZZI + SixSix
03:30 ~ 05:00
footwork | hot as hell | juke
Sean Dixon (SWE)
04:00 ~ 06:00
Techno House
Vektor & Inzert
04:00 ~ 06:30
breakbeat
05:00
06:00
TOMEK
06:00 ~ 08:00
Big Band
07:00
08:00
Minich
08:00 ~ 10:00
house
09:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Tószínpad

18:00 | Freakin' Disco ~ psychojazz
19:30 | Barabás Lőrinc ~ electro-funk | minimal
21:00 | iamyank live band ~ electronica | future

Északi Színpad

20:30 | zïp ~ hip-hop | jazz
22:00 | Fran Palermo ~ jungle rock
23:30 | Ivan & The Parazol ~ rock and roll
01:00 | Saverne ~ electro rocker

S*10

19:30 | The Best Bad Trip ~ experimental music | punk jazz
21:30 | GNÚ ~ Kikúrjuk az ablakot!
22:00 | MYGL ~ alternative pop | electronic
23:00 | Lucrecia Protellor ~ electronica | paradoxica
00:00 | Zosha + Cadik ~ deep dubstep
01:45 | Uffalo Steez ~ footwork | ghetto | juke
03:30 | AO UZZI + SixSix ~ footwork | hot as hell | juke

BAR72

15:00 | Mugatwo ~ Afro House
16:00 | Bergi+Max Factor ~ house
18:00 | B O U N C E (HARGI, PRSLY, ZOVEK, STANELY) ~ house | Label Music
20:00 | Pöti & Nermo ~ house
22:00 | Subotage ~ techno
23:00 | Crimson ~ Crossover Techno | house
00:00 | Red Rack'em (UK) ~ Diszkó House
02:00 | Lathequex ~ Diszkó House
04:00 | Sean Dixon (SWE) ~ Techno House
06:00 | TOMEK ~ Big Band
08:00 | Minich ~ house

Tilos

16:00 | Ozon ~ trip-hop
18:00 | Inzert ~ liquid drum and bass
20:00 | Ordas ~ folk | jazz
21:00 | MustBeat Crew: Nixon & Clairvo & The Bakerman & Sam Starion & Mc Fedora ~ beat | electronica
00:00 | Allnightbreakz: Vida G & Vida L & Marka ~ breakbeat | ghettofunk
04:00 | Vektor & Inzert ~ breakbeat

Auróra

12:00 | skeemers ~ Surf
13:15 | The Keeymen ~ Super Band | Surf
14:30 | Panel Surfers ~ Lo-fi | Noise | Surf
16:00 | Feever ~
17:00 | 80 Strange Robots ~ ElectroFunk | SpacePop | Synthwave
18:00 | Zarathustra ~ classic hippie rock-blues
19:00 | Ambrine Essatte ~ egyszál gitár/éneK

Színházi Sátor

19:00 | Victoria Hanna ~ indie | jewish | spiritual

Péntek

TószínpadÉszaki SzínpadS*10BAR72TilosAuróraSzínházi Sátor
10:00
Jupiter & Juno
10:00 ~ 12:00
Diszkó Funk
11:00
12:00
Andrieux & Spischak Live
12:00 ~ 13:00
Jazz Techno
Sickpicnic
12:00 ~ 13:00
elektronika | folk | jazz
13:00
Flux
13:00 ~ 14:00
techno
Halál;orgazmus
13:15 ~ 14:15
disco-punk
14:00
Rumex (Live)
14:00 ~ 15:00
Art Techno
15:00
Percut (Live)
15:00 ~ 16:00
Experimental Downtempo
16:00
Cirrus
16:00 ~ 17:00
Deep Psychology Electronics
Telefunken
16:00 ~ 18:00
disco | funk
Papa
16:00 ~ 17:00
Dub | Ethno | Psychill
17:00
Alex Rae (UK)
17:00 ~ 19:00
house
Lucrecia Protellor
17:00 ~ 18:00
"non-style"
18:00
Sonar
18:00 ~ 19:00
insrumentális | progresszív
Carl Oh
18:00 ~ 20:00
disco funk
Fodor "Shodor" Balázs + György Andi
18:00 ~ 19:00
vegyesminden-amikell
19:00
Christopher Waver (Live)
19:00 ~ 20:00
Electonic | Sunset House
Juhász Soma
19:00 ~ 20:00
A program elmarad
hip-hop | rap + guitar
Porteleki-Czitrom duó
19:00 ~ 20:00
jazz
Hó Márton és a Jégkorszak
19:30 ~ 20:30
indie | Lo-fi
20:00
Sazabio (Live)
20:00 ~ 21:00
ElectroFunk | Nudisco | Pop
Mahagonee
20:00 ~ 21:30
boogie
Ricsárdgír
20:30 ~ 21:30
art-fart rock | hobbipop
Slow Village
20:30 ~ 21:00
fresh hip-hop
21:00
Szabó Benedek és a Galaxisok
21:00 ~ 22:00
alternatív kozmosz
Mulató Aztékok
21:00 ~ 22:00
emekajji
Seres (Live)
21:00 ~ 22:00
house
Tomanek
21:30 ~ 23:00
disco
22:00
Middlemist Red
22:00 ~ 23:00
neo psych
Sör és fű
22:00 ~ 22:45
lightcore
Tolo
22:00 ~ 00:00
house
23:00
Bobakrome
22:45 ~ 23:30
hardcorerap | rap
Gandharva + Von Yodi
23:00 ~ 01:00
disco
Volkova Sisters
23:30 ~ 00:30
deep-pop | goth-tron
00:00
Mr. Mstrs
23:30 ~ 00:30
disco | funk
Kornél Kovács (SWE)
00:00 ~ 02:00
Tech House
Ajtai-Kováts-Porteleki trió
00:00 ~ 02:00
jazz
01:00
Vágtázó Halottkémek
01:00 ~ 02:00
shamanpunk
Redred
00:30 ~ 01:30
afro tap
Husky Joe
01:00 ~ 02:30
disco | house
02:00
Johnny Drama + Monkeyneck
01:30 ~ 03:00
deep | hip-hop | house
SILF
02:00 ~ 04:00
Acid
Raw-Soul b2b Carl Oh
02:30 ~ 06:00
house
03:00
Mesterházy + Galactic Jackson
03:00 ~ 04:30
tilos maister
04:00
Bernáthy Zsiga (Live)
04:00 ~ 06:00
Acid Techno
05:00
SEMATIC4 + Atomik
04:30 ~ 06:00
electrotechnoacid | synthetizer music
06:00
Ilse & Ronski (GER-UKR)
06:00 ~ 08:00
techno
07:00
08:00
Akos V (Live)
08:00 ~ 09:00
techno
09:00
Akos V B2B Moroncsik
09:00 ~ 10:00
Techno House
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Tószínpad

18:00 | Sonar ~ insrumentális | progresszív
19:30 | Hó Márton és a Jégkorszak ~ indie | Lo-fi
21:00 | Szabó Benedek és a Galaxisok ~ alternatív kozmosz

Északi Színpad

20:30 | Ricsárdgír ~ art-fart rock | hobbipop
22:00 | Middlemist Red ~ neo psych
23:30 | Volkova Sisters ~ deep-pop | goth-tron
01:00 | Vágtázó Halottkémek ~ shamanpunk

S*10

20:30 | Slow Village ~ fresh hip-hop
21:00 | Mulató Aztékok ~ emekajji
22:00 | Sör és fű ~ lightcore
22:45 | Bobakrome ~ hardcorerap | rap
23:30 | Mr. Mstrs ~ disco | funk
00:30 | Redred ~ afro tap
01:30 | Johnny Drama + Monkeyneck ~ deep | hip-hop | house
03:00 | Mesterházy + Galactic Jackson ~ tilos maister
04:30 | SEMATIC4 + Atomik ~ electrotechnoacid | synthetizer music

BAR72

10:00 | Jupiter & Juno ~ Diszkó Funk
12:00 | Andrieux & Spischak Live ~ Jazz Techno
13:00 | Flux ~ techno
14:00 | Rumex (Live) ~ Art Techno
15:00 | Percut (Live) ~ Experimental Downtempo
16:00 | Cirrus ~ Deep Psychology Electronics
17:00 | Alex Rae (UK) ~ house
19:00 | Christopher Waver (Live) ~ Electonic | Sunset House
20:00 | Sazabio (Live) ~ ElectroFunk | Nudisco | Pop
21:00 | Seres (Live) ~ house
22:00 | Tolo ~ house
00:00 | Kornél Kovács (SWE) ~ Tech House
02:00 | SILF ~ Acid
04:00 | Bernáthy Zsiga (Live) ~ Acid Techno
06:00 | Ilse & Ronski (GER-UKR) ~ techno
08:00 | Akos V (Live) ~ techno
09:00 | Akos V B2B Moroncsik ~ Techno House

Tilos

16:00 | Telefunken ~ disco | funk
18:00 | Carl Oh ~ disco funk
20:00 | Mahagonee ~ boogie
21:30 | Tomanek ~ disco
23:00 | Gandharva + Von Yodi ~ disco
01:00 | Husky Joe ~ disco | house
02:30 | Raw-Soul b2b Carl Oh ~ house

Auróra

12:00 | Sickpicnic ~ elektronika | folk | jazz
13:15 | Halál;orgazmus ~ disco-punk
16:00 | Papa ~ Dub | Ethno | Psychill
17:00 | Lucrecia Protellor ~ "non-style"
18:00 | Fodor "Shodor" Balázs + György Andi ~ vegyesminden-amikell
A program elmarad
19:00 | Juhász Soma ~ hip-hop | rap + guitar

Színházi Sátor

19:00 | Porteleki-Czitrom duó ~ jazz
00:00 | Ajtai-Kováts-Porteleki trió ~ jazz

Szombat

TószínpadÉszaki SzínpadS*10BAR72TilosAuróra
10:00
Decentralizált Pálmafák
10:00 ~ 11:00
house
11:00
DP / Fossiles
11:00 ~ 12:00
Folk Ethno Afro
JazzaJ Kávé
11:00 ~ 11:45
experimental | jazz | Noise
12:00
Fossiles de l'Atlas
12:00 ~ 13:00
Folk Ethno Afro
Aurevior
12:00 ~ 13:00
13:00
O'Sullivan
13:00 ~ 14:00
Good Vibe Beatless
Cosa Polska
13:15 ~ 14:15
folk | latin | swing
14:00
Papa
14:00 ~ 15:00
Dub | Ethno | Psychill
Grabanc
14:30 ~ 15:30
Instrumental partyrock psyfunk
15:00
SOLAR THiNGS
15:00 ~ 16:00
Downtempo | Psybient
16:00
Kanizsa Csillagai
16:00 ~ 17:00
ÚJ HELYSZÍN: S*10
beás | lovári | szatmári
Eril Fjord
16:00 ~ 17:00
Contemporary | Experimental Ambient
gumilap
16:00 ~ 18:00
Dub | dubstep
Agócs Márton
16:00 ~ 16:45
17:00
RAIN&BEER
17:00 ~ 18:00
ÚJ HELYSZÍN: S*10 - 17:00
techno
Agavoid
17:00 ~ 18:00
Pastel Dream Experimental
Demény Gergely
16:45 ~ 17:30
Anima Sound System present: Porteleki-Kása-Németh-Prieger Quartett
17:30 ~ 18:30
ÚJ HELYSZÍN: ÉSZAKI SZÍNPAD
Dub | jazz
18:00
Norwell (Live)
18:00 ~ 19:00
Elektronic
Zomblaze
18:00 ~ 20:00
wonki
Szeiler Bálint
17:30 ~ 18:15
19:00
Csaknekedkislány
19:00 ~ 20:00
ÚJ HELYSZÍN: ÉSZAKI SZÍNPAD
4 személyes tánczene
Peter Hencz
19:00 ~ 20:00
house
SONYA (akusztik)
19:30 ~ 20:30
futurisztikus hibrid-metál | post-rock
20:00
Bodoo
20:00 ~ 21:30
house
High C aka Carl Oh
20:00 ~ 22:00
oldschool | rave
Jordán Adél és a Puszi
20:30 ~ 21:30
puszi
Shell Beach
20:30 ~ 21:30
alternative metal | melodic post-hardcore
21:00
ZöldRobotMajom
21:30 ~ 22:30
ardcore pop | neo underground
22:00
Bohemian Betyars
22:00 ~ 23:00
freak-punk | speed-folk
Gaulamin aka Christian
22:00 ~ 00:00
oldschool | rave
Ice and Knife feat. Gazsi Rap Show
22:30 ~ 23:00
hip-hop | punk rap
23:00
Húrkúrók
23:00 ~ 00:00
moslék-rakkendroll | urban blues
Lank (Live)
23:00 ~ 01:00
Progressive House
Miss Red (ISR)
23:30 ~ 00:30
00:00
Chicago Bulls
00:00 ~ 01:00
anarchodisco | freepop
Dj Palotai
00:00 ~ 02:30
rave
01:00
FIXI4 & Amoeba & Call Me Unique & Mensah
01:00 ~ 02:00
hip-hop | wonky
makrohang
01:00 ~ 02:00
jazz for metalheadz
Tsubi
01:00 ~ 03:00
Tech House
02:00
Crisis Soundsystem
02:00 ~ 04:00
baljóslatú | brékbítes | krízis
Renny Ren
02:30 ~ 04:30
rave
03:00
Katamii
03:00 ~ 05:00
Progressive Techno
Changing Gray (Live)
03:30 ~ 04:30
ÚJ HELYSZIN: ÉSZAKI SZÍNPAD
house
04:00
Vatsanah
04:00 ~ 05:30
techno
Slicz
04:30 ~ 06:30
techno
05:00
Henzi
05:00 ~ 07:00
Progressive Techno
Maks
05:30 ~ 07:00
electronic
06:00
07:00
Nova Gravity
07:00 ~ 10:00
Contemporary Progressive Techno
08:00
09:00
10:00
11:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Tószínpad

Északi Színpad

ÚJ HELYSZÍN: ÉSZAKI SZÍNPAD
17:30 | Anima Sound System present: Porteleki-Kása-Németh-Prieger Quartett ~ Dub | jazz
ÚJ HELYSZÍN: ÉSZAKI SZÍNPAD
19:00 | Csaknekedkislány ~ 4 személyes tánczene
20:30 | Jordán Adél és a Puszi ~ puszi
22:00 | Bohemian Betyars ~ freak-punk | speed-folk
23:30 | Miss Red (ISR) ~
01:00 | FIXI4 & Amoeba & Call Me Unique & Mensah ~ hip-hop | wonky
ÚJ HELYSZIN: ÉSZAKI SZÍNPAD
03:30 | Changing Gray (Live) ~ house

S*10

ÚJ HELYSZÍN: S*10
16:00 | Kanizsa Csillagai ~ beás | lovári | szatmári
ÚJ HELYSZÍN: S*10 - 17:00
17:00 | RAIN&BEER ~ techno
19:30 | SONYA (akusztik) ~ futurisztikus hibrid-metál | post-rock
20:30 | Shell Beach ~ alternative metal | melodic post-hardcore
21:30 | ZöldRobotMajom ~ ardcore pop | neo underground
22:30 | Ice and Knife feat. Gazsi Rap Show ~ hip-hop | punk rap
23:00 | Húrkúrók ~ moslék-rakkendroll | urban blues
00:00 | Chicago Bulls ~ anarchodisco | freepop
01:00 | makrohang ~ jazz for metalheadz
02:00 | Crisis Soundsystem ~ baljóslatú | brékbítes | krízis
04:00 | Vatsanah ~ techno
05:30 | Maks ~ electronic

BAR72

10:00 | Decentralizált Pálmafák ~ house
11:00 | DP / Fossiles ~ Folk Ethno Afro
12:00 | Fossiles de l'Atlas ~ Folk Ethno Afro
13:00 | O'Sullivan ~ Good Vibe Beatless
14:00 | Papa ~ Dub | Ethno | Psychill
15:00 | SOLAR THiNGS ~ Downtempo | Psybient
16:00 | Eril Fjord ~ Contemporary | Experimental Ambient
17:00 | Agavoid ~ Pastel Dream Experimental
18:00 | Norwell (Live) ~ Elektronic
19:00 | Peter Hencz ~ house
20:00 | Bodoo ~ house
23:00 | Lank (Live) ~ Progressive House
01:00 | Tsubi ~ Tech House
03:00 | Katamii ~ Progressive Techno
05:00 | Henzi ~ Progressive Techno
07:00 | Nova Gravity ~ Contemporary Progressive Techno

Tilos

16:00 | gumilap ~ Dub | dubstep
18:00 | Zomblaze ~ wonki
20:00 | High C aka Carl Oh ~ oldschool | rave
22:00 | Gaulamin aka Christian ~ oldschool | rave
00:00 | Dj Palotai ~ rave
02:30 | Renny Ren ~ rave
04:30 | Slicz ~ techno

Auróra

11:00 | JazzaJ Kávé ~ experimental | jazz | Noise
12:00 | Aurevior ~
13:15 | Cosa Polska ~ folk | latin | swing
14:30 | Grabanc ~ Instrumental partyrock psyfunk
16:00 | Agócs Márton ~
16:45 | Demény Gergely ~
17:30 | Szeiler Bálint ~
18:15 | Mi az ábra? ~ alter-rock-beat poetry
19:00 | Kocsis Bence, Bécsy Bence, Boros Levente, Weil Andris ~